Chrzest i komunia

Wyjątkowe uroczystości wymagają szczególnej oprawy. Torty dekorujemy zgodnie z własnym wzornikiem, realizujemy również indywidulane projekty.

Zamówienia

Torty na chrzty i komunie

Delikatne i eleganckie są odzwierciedleniem uroczystego charakteru przyjęcia. Proponujemy subtelne dekoracje w nowoczesnym wydaniu, dzięki którym tradycyjna uroczystość zyska współczesny wymiar.

Niewinna biel

Idealnie białą powierzchnię w postaci glazury i zamszu można uzyskać wybierając smak tortu na bazie musu z białej czekolady: Caramel Opera, Passion, Foret Rouge, Femme, Ethiopia, Scent, Pink Parfume, Caraibe.

Biała glazura

Torty dekorowane białą glazurą cukierniczą są piękne i eleganckie. Minimalistyczne wykończenie to podstawa prostych dekoracji we współczesnym wydaniu.

Nowoczesna biel

Nowoczesna dekoracja tortu dyskretnie przełamie tradycyjny charakter uroczystości. Oryginalna forma sztuki cukierniczej łączy w sobie nowatorskie techniki, style i pomysły.

Białe pikowanie

Biały zamsz jest materiałem, który nadaje tortom niepowtarzalny wygląd. Subtelne, delikatne dekoracje idealnie prezentują się na szykownym stole.

Słodkości na Twój stół

Nasze słodkości wyśmienicie smakują i cieszą oczy gości. Oferta z witryny urozmaici Wasze stoły, a my możemy pomóc w wyborze odpowiednich pozycji.

Paczki
dla gości

Jeśli chcecie pożegnać swych gości w wyjątkowy sposób, wybierzcie dla nich słodki upominek. Z myślą o Waszym bliskich przygotujemy eleganckie pudełeczka z makaronikami lub paczki z wybranym deserem w formie monoporcji.

Projekt
tortu

Indywidualny projekt tortu przygotowujemy w oparciu o materiały i inspiracje przesłane przez Was. Nie jest on jednak dosłowną wizualizacją, nasza praca ma głównie wymiar artystyczny, dlatego efekt końcowy nie jest sztywnym odzwierciedleniem projektu. Nie kopiujemy prac innych autorów oraz nie powielamy wzorów ściągniętych z internetu. Przesłane przez Was zdjęcia stanowią dla nas źródło inspiracji i materiał ułatwiający komunikację.

Masz pytania?

Skontaktuj się
z nami

Formularz zapytania oferty
na chrzty oraz komunie

Wypełnij krótki formularz dzięki, któremu będziemy bardziej zorientowani na Twoje potrzeby. Skontaktujemy się z Tobą w najszybszym możliwym terminie.

Sklep

Zapraszamy do naszego sklepu.
Wkrótce zostanie przebudowany zgodnie z nową stroną.

Sklep online

Zapraszamy do naszego sklepu. Wkrótce zostanie przebudowany zgodnie z nową stroną.

Bądź z nami na bieżąco