Wesela

Wysokiej jakości słodycze to ważny element wymarzonego przyjęcia weselnego. Przygotujemy dla Was niezapomniany tort, słodki bufet i upominki dla gości. Wspólnie możemy opracować słodkie menu, które swym wyglądem i smakiem odda styl Waszej uroczystości.

Zamówienia

Torty weselne

Tort to jeden z ważniejszych elementów wesela, dlatego dokładamy wszelkich starań by był on wyjątkowy i niepowtarzalny zarówno pod względem smaku, jak i wrażeń wizualnych. Każdy projekt przygotowujemy indywidualnie dopasowując go do potrzeb Młodej Pary.

Wybierz swój styl

Wykonujemy torty w stylu angielskim oraz w nowoczesnym wydaniu z całkowicie jadalnymi dekoracjami z czekolady i karmelu. Wszystkie torty możemy przygotować także w eleganckiej formie mini torcika - monoporcji.

Entremet

Rodzaj deserów popularnych w nowoczesnym cukiernictwie inspirowanym francuskim stylem. Torty tworzone w tym typie to wielowarstwowe ciasta na bazie musu o różnych uzupełniających się smakach i odmiennych teksturach.

Angielski i naked cake

Torty piętrowe. Nieodłącznym elementem stylu angielskiego jest masa cukrowa lub czekolada plastyczna, na bazie której tworzymy wyjątkowe wzory, kształty i figury. Torty naked dekorujemy jedynie muśnięciem kremu, często w towarzystwie owoców.

Tort składający się z monoporcji

Monoporcje kwalifikujemy do grupy deserów petit gateaux, pojedynczych porcji stylem i technologią produkcji porównywalnych do tortów „entremet”. Tort składający się z monoporcji podawany jest na stelażu.

Słodki bufet

Słodki bufet jest dopełnieniem weselnej uroczystości, wyśmienicie smakuje i cieszy oczy gości. Nasza oferta urozmaici Wasze stoły weselne, a my pomożemy w wyborze odpowiednich słodkości.

Paczki
dla gości

Jeśli chcecie pożegnać swych gości w wyjątkowy sposób, wybierzcie dla nich słodki upominek. Z myślą o Waszym bliskich przygotujemy eleganckie pudełeczka z makaronikami lub paczki z wybranym deserem w formie monoporcji.

Projekt
tortu

Indywidualny projekt tortu przygotowujemy w oparciu o materiały i inspiracje przesłane przez Was. Nie jest on jednak dosłowną wizualizacją, nasza praca ma głównie wymiar artystyczny, dlatego efekt końcowy nie jest sztywnym odzwierciedleniem projektu. Nie kopiujemy prac innych autorów oraz nie powielamy wzorów ściągniętych z internetu. Przesłane przez Was zdjęcia stanowią dla nas źródło inspiracji i materiał ułatwiający komunikację.

Jeżeli zależy Wam na torcie bardziej okazałym istnieje możliwość przygotowania atrapy, która zwieńczona jest jednym jadalnym piętrem do pokrojenia przez Parę Młodą.

Degustacje

ul. Romanowicza 1

Degustacje odbywają się w naszej kawiarni przy ul. Romanowicza 1 w Krakowie i dotyczą tortów „entremet”. Organizujemy również cykliczne degustacje grupowe.

Dowóz i podanie

Kraków i okolice

Nasze słodkości dostarczane są w chłodni, w której panuje optymalna temperatura i wilgotność. Dowóz na terenie Krakowa jest darmowy, poza Kraków płatny dodatkowo. Podaniem i pokrojeniem tortu zajmuje się obsługa lokalu weselnego. Słodkości na stołach rozkładamy sami.

Masz pytania?

Skontaktuj się
z nami

Formularz zapytania oferty weselnej

Wypełnij krótki formularz dzięki, któremu będziemy bardziej zorientowani na Twoje potrzeby. Skontaktujemy się z Tobą w najszybszym możliwym terminie.


Będziemy wdzięczni jeśli odpowiesz na poniższe dodatkowe pytania. Pomoże to nam w szybszej odpowiedzi.

Sklep

Zapraszamy do naszego sklepu.
Wkrótce zostanie przebudowany zgodnie z nową stroną.

Sklep online

Zapraszamy do naszego sklepu. Wkrótce zostanie przebudowany zgodnie z nową stroną.

Bądź z nami na bieżąco