Dla dzieci

Kolorowo, słodko i wesoło. Przygotowywanie słodkości dla dzieci to sama radość. Torty powstają na bazie naszych klasycznych smaków, a udekorować można je jak tylko chcecie. Mamy również przygotowane swoje wzory, są śliczne i zawsze wychodzą perfekcyjnie.

Zamówienia

Torty dla
dzieci

Wybierzcie swój ulubiony smak i powiedźcie czym w tym roku interesuje się Wasz jubilat, a my zaproponujemy ciekawe rozwiązanie. Wykonujemy artystyczne dekoracje według własnych projektów, ale możemy skorzystać również z Waszego pomysłu. Jeśli czasu jest mało, spersonalizujemy gotowy tort z naszej witryny.

W każdym wieku

Słodkie motywy dla najmłodszych dzieci i detale nawiązujące do pasji nastolatków. Gotowe wzory dekoracji artystycznych znajdziecie w naszym sklepie klikając w zakładkę „Torty dziecięce”.

Maluchy

Urocze dekoracje w pięknych kolorach ucieszą solenizanta i jego dorosłych gości. Ofertę smaków znajdziecie w naszym sklepie internetowym, klikając w „Torty”.

Starszaki

Na zdjęciach prezentujemy przykłady artystycznego wykończenia, od ręki proponujemy personalizację gotowego tortu z naszej witryny.

Nastolatki

Poważnie traktujemy zainteresowania tych mniejszych i całkiem już dużych. Słodkie torty w nieco mniej słodkim wydaniu.

Słodkości na urodzinowy stół

Nasze słodkości wyśmienicie smakują i cieszą oczy gości. Oferta z witryny urozmaici Wasze stoły, a my możemy pomóc w wyborze odpowiednich pozycji.

Projekt
tortu

Indywidualny projekt tortu przygotowujemy w oparciu o materiały i inspiracje przesłane przez Was. Nie jest on jednak dosłowną wizualizacją, nasza praca ma głównie wymiar artystyczny, dlatego efekt końcowy nie jest sztywnym odzwierciedleniem projektu. Nie kopiujemy prac innych autorów oraz nie powielamy wzorów ściągniętych z internetu. Przesłane przez Was zdjęcia stanowią dla nas źródło inspiracji i materiał ułatwiający komunikację.

Masz pytania?

Skontaktuj się
z nami

Formularz zapytania oferty tortów dla dzieci

Wypełnij krótki formularz dzięki, któremu będziemy bardziej zorientowani na Twoje potrzeby. Skontaktujemy się z Tobą w najszybszym możliwym terminie.


Będziemy wdzięczni jeśli odpowiesz na poniższe dodatkowe pytania. Pomoże to nam w szybszej odpowiedzi.

Sklep

Zapraszamy do naszego sklepu.
Wkrótce zostanie przebudowany zgodnie z nową stroną.

Sklep online

Zapraszamy do naszego sklepu. Wkrótce zostanie przebudowany zgodnie z nową stroną.

Bądź z nami na bieżąco