Kontakt

Jesteśmy dla Was dostępni. Chętnie odpowiemy na wszystkie Wasze potrzeby. Czekamy na wiadomości, zapraszamy również do odwiedzenia nas osobiście. Jeśli macie pytania dotyczące naszych wyrobów lub chcielibyście zrealizować swoje pomysły na słodkie kreacje, skontaktujcie się z nami.

Obsługa zamówień

Przygotowujemy nieprzeciętne słodycze na małe kameralne uroczystości i wielkie przyjęcia. Jesteśmy otarci na Wasze potrzeby i sugestie. Możecie wybierać spośród gotowych propozycji, tworzyć z nami spersonalizowane wersje dekoracji lub realizować własne wyjątkowe pomysły. Wszystko na bazie sprawdzonych przepisów, które testujemy i rozwijamy od lat.

Obsługa
klienta
indywidualnego

Celebruj drobne okazje, wyjątkowe słodkości podkreślą uroczysty charakter każdej chwili.

Obsługa
klienta
korporacyjnego

Z naszymi słodyczami zorganizujesz firmowe przyjęcie ze smakiem.

Obsługa
klienta
weselnego

Doskonałe torty, desery i wypieki to nieodzowny element wymarzonego wesela.

Pracownia

W naszej pracowni powstają niezapomniane wypieki i desery. Ich twórcami są doświadczeni cukiernicy, którzy z pasją podchodzą do swojej pracy. Zależy nam, by wszystkie słodkości były doskonałe, dlatego przygotowujemy je starannie z wyselekcjonowanych składników. Stale się rozwijamy. Naszą inspiracją są najlepsi francuscy i hiszpańscy mistrzowie cukiernictwa.

Telefon

Telefony odbieramy 8:00-16:00 (pon.-pt.) i 8:00-14:00 (niedz.)

Adres

Godziny otwarcia

Nasze kawiarnie

Zapraszamy do odwiedzenia naszych kawiarni! Na ulicy Romanowicza 1 czeka na Was przytulne welurowe wnętrze, idealne do relaksu i odpoczynku. Na ulicy Zuchy 6 otworzyliśmy dla Was nową, minimalistyczną przestrzeń. W wyjątkowym otoczeniu spędzicie słodki czas.

Kawiarnia na
ul. Romanowicza 1

Słodko i przytulnie jest u nas na Zabłociu. Przez cały rok serwujemy dla Was zróżnicowane śniadania, wyjątkowe podwieczorki oraz niebanalne napoje, także alkoholowe.

Kawiarnia na
ul. Zauchy 6

Minimalistyczne wnętrze nowej kawiarni czeka na fanów deserów, wypieków, aromatycznej kawy i wyszukanych herbat. Odwiedźcie nas na krakowskim Prądniku.

Sklep

Zapraszamy do naszego sklepu.
Wkrótce zostanie przebudowany zgodnie z nową stroną.

Sklep online

Zapraszamy do naszego sklepu. Wkrótce zostanie przebudowany zgodnie z nową stroną.

Bądź z nami na bieżąco