Dla firm

Wysokiej jakości słodycze zaskoczą gości firmowego przyjęcia. Piękne i pyszne pomogą rozluźnić atmosferę. Stół ze słodkimi przekąskami to detal, który ma istotny wpływ na całościowy odbiór wydarzenia. Personalizowany tort uświetni każdy firmowy jubileusz.

Zamówienia

Słodkości
na przyjęcia firmowe

Smaczne i atrakcyjnie zaprezentowane słodycze wprowadzą gości w dobry nastrój. To doskonały sposób, by wywołać pozytywny klimat i zbudować trwałe relacje biznesowe.

Wybierz słodkości

Wykonujemy torty na firmowe jubileusze i słodkie drobiazgi na firmowe przyjęcia. Wybierzcie słodycze z aktualnie obowiązującej oferty lub złóżcie indywidualne zamówienie. Wszystkie produkty możemy udekorować uwzględniając identyfikację wizualną Waszej marki.

Wypieki

Nasze wypieki możecie zamówić na dowolnie organizowaną imprezę firmową. Robimy przerwy kawowe, bankiety i słodkie stoły. Zawsze pyszne i eleganckie - mamy w tym lata doświadczenia.

Desery

Mamy dla Was szeroki wybór różnych gatunków deserów. Urozmaicone zestawy słodkich porcji, to po prostu ogromna przyjemność. Są śliczne, eleganckie i przede wszystkim - szalenie smaczne.

Czekolada

Słodkości z czekolady przyciągają uwagę gości. Piękne i eleganckie stanowią wysokiej jakości detal na firmowym stole. Możemy ubrać je w Wasze barwy.

Słodki bufet

Słodki bufet to miły akcent na firmowym przyjęciu, wyśmienicie smakuje i cieszy oczy gości. Nasza oferta urozmaici Wasze stoły, a my pomożemy w wyborze odpowiednich słodkości.

Paczki
dla gości

Jeśli chcecie pożegnać swych gości w wyjątkowy sposób, wybierzcie dla nich słodki upominek. Z myślą o Waszym bliskich przygotujemy eleganckie pudełeczka z makaronikami lub paczki z wybranym deserem w formie monoporcji.

Projekt
tortu

Indywidualny projekt tortu przygotowujemy w oparciu o materiały i inspiracje przesłane przez Was. Nie jest on jednak dosłowną wizualizacją, nasza praca ma głównie wymiar artystyczny, dlatego efekt końcowy nie jest sztywnym odzwierciedleniem projektu. Nie kopiujemy prac innych autorów oraz nie powielamy wzorów ściągniętych z internetu. Przesłane przez Was zdjęcia stanowią dla nas źródło inspiracji i materiał ułatwiający komunikację.

Masz pytania?

Skontaktuj się
z nami

Formularz zapytania oferty dla firm

Wypełnij krótki formularz dzięki, któremu będziemy bardziej zorientowani na Twoje potrzeby. Skontaktujemy się z Tobą w najszybszym możliwym terminie.

Sklep

Zapraszamy do naszego sklepu.
Wkrótce zostanie przebudowany zgodnie z nową stroną.

Sklep online

Zapraszamy do naszego sklepu. Wkrótce zostanie przebudowany zgodnie z nową stroną.

Bądź z nami na bieżąco