Inne okazje

Jest wiele powodów, by świętować. Przygotowujemy słodkości, z którymi możecie celebrować uroczystości lub umilić sobie powszedni czas. W naszej pracowni codziennie powstają wyjątkowe torty, wypieki i desery.

Zamówienia

Torty na
różne okazje

Starannie skomponowaliśmy ofertę naszych tortów. Przez cały rok dostępne są klasyczne smaki: Scent, Passion, Summer Origine, Caraibe, Kaszmir, Femme, Pink Parfume, La Noisette. Jeśli chcecie poznać ich skład, odwiedźcie nasz sklep internetowy.

Wybierz swój ulubiony

Torty klasyczne to smaki, które mamy w ofercie na stałe. Standardowo dekorujemy je w określony sposób, projekt wykończenia nawiązuje do wnętrza tortu. Przepisy sezonowe opierają się na owocach dostępnych tylko wybranych miesiącach roku. Torty artystyczne mogą mieć dowolny smak, artystyczny wymiar ma ręcznie wykonana dekoracja.

Klasyczny

Stałe menu smaków, które dekorujemy zgodnie z charakterem wnętrza. Torty klasyczne zazwyczaj dostępne są w czterech rozmiarach: 14/18/22/26 cm.

Sezonowy

Torty sezonowe przygotowujemy na bazie aktualnie dostępnych owoców. Zaprojektowane przez nas dekoracje możecie dodatkowo personalizować.

Artystyczny

Klasyczne wnętrze w wyjątkowej formie. Artystyczne dekoracje wykonujemy korzystając z własnego wzornika, możemy również wykonać projekt na indywidualne zamówienie.

Słodkości na Twój stół

Nasze słodkości wyśmienicie smakują i cieszą oczy gości. Oferta z witryny urozmaici Wasze stoły, a my możemy pomóc w wyborze odpowiednich pozycji.

Projekt
tortu

Indywidualny projekt tortu przygotowujemy w oparciu o materiały i inspiracje przesłane przez Was. Nie jest on jednak dosłowną wizualizacją, nasza praca ma głównie wymiar artystyczny, dlatego efekt końcowy nie jest sztywnym odzwierciedleniem projektu. Nie kopiujemy prac innych autorów oraz nie powielamy wzorów ściągniętych z internetu. Przesłane przez Was zdjęcia stanowią dla nas źródło inspiracji i materiał ułatwiający komunikację.

Masz pytania?

Skontaktuj się
z nami

Formularz zapytania oferty
tortów na inne okazje

Wypełnij krótki formularz dzięki, któremu będziemy bardziej zorientowani na Twoje potrzeby. Skontaktujemy się z Tobą w najszybszym możliwym terminie.


Będziemy wdzięczni jeśli odpowiesz na poniższe dodatkowe pytania. Pomoże to nam w szybszej odpowiedzi.

Sklep

Zapraszamy do naszego sklepu.
Wkrótce zostanie przebudowany zgodnie z nową stroną.

Sklep online

Zapraszamy do naszego sklepu. Wkrótce zostanie przebudowany zgodnie z nową stroną.

Bądź z nami na bieżąco